مرمت معماری , مرمت شهری , معماری بومی و مرمت آثار و تزئینات معماری

دکتر فلامکی 

 

 

+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم دی 1387ساعت 17:6  توسط امین نعمتی  | 

بنام ایزد یکتا

پس از کلی سعی و تلاش که به این روزهای پایانی فصل پاییز دوچندان و شبانه روزی شده بود پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد از دانشگاه هنر اصفهان به پایان رسید هر چند که این فقط می تواند آغاز راهی باشد که سالیان درازی به انجام رسد و آنگاه بتوانیم نتیجه ای درخور را به دوست داران ثروت های فرهنگی مان نشان دهیم.

باری...

این پایان نامه با عنوان: امکان سنجی کاربرد کامپوزیت های پلیمری درمرمت بناهای سنگی، مطالعه موردی مسجد مورک دهدشت به راهنمایی اساتید ارجمند آقایان دکتر محمد منصور فلامکی و دکتر محمو مهرداد شکریه  و مشاوره آقای دکتر رضا ابویی و همچنین داوری جناب آقای دکتر وطن­خواه و جناب آقای مهندس داریوش حیدری در سالن دفاعیات ساختمان داوید( دانشکده مرمت) به انجام رسید و در نهایت نمره ای که برایش در نظر گرفتند 25/18 بود.

در همین راستا لازم می دانم از همه دوستان و عزیزانی که در این روز با حضورشان موجب دلگرمی مان شدند تقدیر و سپاس ویژه را داشته باشم. همچنین از همه دوستانی که به هر دلیل نتوانستند در این جلسه حضور داشته باشند نیز صمیمانه به خاطر توجه شان سپاس گزارم.

بر خلاف تعدادی پایان نامه که جناب آقای دکتر فلامکی، راهنمایی شان را به عهده داشتند و من شاهد آنها بوده ام، اغلب پس از سوالات داوران از دانشجوهاشان، جناب استاد سکوت اختیار می­فرمودند, در این جلسه ایشان لطف فرمودند و حضار را با بیانات شیرین و پرقدرشان خشنود کردند و بیش از نیم ساعت در زمینه استفاده از مواد نو در مرمت توضیحاتی را بیان فرمودند.

یک مژده هم می توان به دانشجویان دکتری مرمت داشت و آن این که استاد پذیرفته اند که با دانشکده مرمت اصفهان  همکاری­هایی را داشته باشند و این طلسم چندین ساله که ما از وجود اساتید بزرگی محروم باشیم را بشکنند که البته این مهم را می توان مرهون زحمات جناب آقای دکتر صالحی کاخکی و آقای دکتر ابویی دانست که به حق  این تلاش ستودنی است.

 

+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم دی 1387ساعت 15:11  توسط امین نعمتی  | 

روز پنجشنبه 26 دی ماه 1387 راس ساعت 10 صبح برای دفاع من از پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد مشخص شده. 


موضوع پایان نامه:

امکان سنجی کاربرد کامپوزیت های پلیمری در مرمت بناهای سنگی نمونه موردی مسجد مورک دهدشت. 

اساتید محترم راهنما:

پروفسور محمد منصور فلامکی

پروفسور محمود مهرداد شکریه


استاد مشاور محترم:

دکتر رضا ابویی

خوشحال می شم دوستان رو در این روز زیارت کنم.


+ نوشته شده در  شنبه بیست و یکم دی 1387ساعت 20:55  توسط امین نعمتی  | 

با عرض صمیمانه ترین سلام ها

فرصتی دست یافته تا در محضر استاد گرانقدر و دانشمند جناب آقای پروفسور محمود مهرداد شکریه که ریاست موسسه کامپوزیت ایران نیز به عهده شان است. درسی نو بیاموزیم.

بنا به درخواست این حقیر که مفختر بودم برای پایان نامه دانشجوشان باشم و با عنایت با رای زنی که با جناب آقای دکتر فلامکی در این خصوص صورت پذیرفت، آقای دکتر شکریه بر ما منت نهادند و فرار است از کامپوزیتها که تخصصشان است در معماری و مرمت ثروتهای فرهنگی بگویند.

از آنجایی که ایشان روز پنج شنبه 26 دی ماه، اصفهان خواهند بود و این روز، از روزهای تعطیل دانشگاه محسوب می شود از دوستانی که مایلند در این نشست حضور به هم رسانند خواسته می شود در صورت امکان در بخش نظرات یا با ارسال ایمیل حضورشان را اعلام کنند تا در روز نشست از هرگونه مشکل احتمالی ( از حیث مکانی یا انتظامات دانشگاه) جلوگیر به عمل آید.

ساعت دقیق این نشست تا سه شنبه 24 دی اعلام خواهد شد.

مکان برگزاری جلسه اصفهان-دانشگاه هنر اصفهان-دانشکده مرمت- خیابان حکیم نظامی -کوچه سنگ تراشها (خانه داوید) البته درصورتی که هماهنگی های لازم به عمل آید شاید بتوانیم در توحید خانه این جلسه را برگزار کنیم.

amin.nemati.m@gmail.com          aminemati@hotmail.com

برای دریافت پوستر اینجا کلیک کنید

در ادامه مطلب این استاد گرامی را بیشتر بشناسیم:


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه شانزدهم دی 1387ساعت 17:54  توسط امین نعمتی  | 

با درود فراوان به دوستان گرامی

روز پنجشنبه 26 دی ماه 1387 برای دفاع من از پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد مشخص شده. 


موضوع پایان نامه:

امکان سنجی کاربرد کامپوزیت های پلیمری در مرمت بناهای سنگی نمونه موردی مسجد مورک دهدشت. 

اساتید محترم راهنما:

پروفسور محمد منصور فلامکی

پروفسور محمود مهرداد شکریه


استاد مشاور محترم:

دکتر رضا ابویی


نگارش:

امین نعمتی موردراز

مکان برگزاری جلسه دفاع ( طبق چیزی که تا الان گفته شده) اصفهان-دانشگاه هنر اصفهان-دانشکده مرمت- خیابان حکیم نظامی -کوچه سنگ تراشها (خانه داوید)

زمان برگزاری صبح پنج شنبه 26 دی ماه که البته ساعت دقیق آن را در اولین فرصت اعلام خواهم کرد.

صمیمانه از دوستان دعوت به عمل آید که با تشریف فرمایی خودشان ما را خشنود و سرفراز کنند.

دوستانی که مایلند ساعت دقیق برایشان ارسال شود می توانند آدرس پست الکترونیکی خود یا اینکه شماره همراه شان  را در نظرات یادداشت کنند تا ساعت دقیق حضورشان اعلام گردد. 

پیش آ پیش از همه دوستان سپاس گزارم

+ نوشته شده در  یکشنبه پانزدهم دی 1387ساعت 17:38  توسط امین نعمتی  | 

نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با الحاق دولت جمهوري اسلامي ايران به کنوانسيون حفاظت از ميراث فرهنگي زيرآب موافقت كردند.

خبرگزاري ميراث فرهنگي_ گروه ميراث فرهنگي_ نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با الحاق دولت جمهوري اسلامي ايران به کنوانسيون حفاظت از ميراث فرهنگي زيرآب موافقت كردند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، اين لايحه با 157 راي موافق، بدون راي مخالف و 1 راي ممتنع از مجموع 200  نماينده حاضر در جلسه به تصويب مجلس رسيد.ا

ين لايحه الحاق مشتمل بر 35 ماده و يک ضميمه است.

+ نوشته شده در  چهارشنبه یازدهم دی 1387ساعت 10:13  توسط امین نعمتی  |